Osobní tréninky si u nás můžete objednat v dopoledních i odpoledních hodinách a jsou vždy na objednávku. Osobní tréninky děláme pro jednu, dvě, tři osoby. Další možností jsou semi private tréninky pro 4-6 osob. Obecně ale platí, že s čím méně lidmi trenér pracuje, tím se dokáže více zaměřit na konkrétní potřeby klienta a lépe navádět/kontrolovat klienta při cvičení.

Osobní tréninky lze zaměřit jak kondičně tak zdravotně, zkrátka dle potřeb a individuálních cílů klienta.

Před začátkem osobních tréninků doporučujeme absolvovat diagnostiku těla (zaměřenou na zjištění stavu svalů, tuku a kostí) pokud chceme hubnout. V každém případě doporučujeme absolvovat FMS – functional movement screening pro náš obraz o vaší hybnosti a stavu funkčních pohybů. Lépe pak dokážeme zařazovat cviky, jak nápravné, tak výkonostní, které odpovídají aktuálnímu stavu pohybového aparátu.

Typy osobních tréninků:

Kondiční – rozvoj kondice, zaměřené na vytrvalost a svalový výkon. Lze upravit i pro hubnutí.

Silové – tréninky pro rozvoj maximální i dynamické síly, dle specifických přání klienta.

Zdravotní – zaměřujeme se na zdraví kloubů, svalů, správné fungování svalových řetězců. Dále řešíme prevenci i nápravu bolesti zad. Vyzkoušej nás, než kývneš na operaci….(pokud není skutečně nevyhnutelná)

Pilates – osobní tréninky se zaměřením na pilates

Jóga – osobní tréninky zaměřené na jógu

Resetovací – zaměřené na mobilitu, stabilitu a návrat správných pohybových vzorců

Pro domluvení osobních tréninků nás prosím kontaktujte na telefonních číslech, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář níže 🙂 Můžete si s námi domluvit i nezávaznou konzultaci ohledně osobních tréninků.

Kyjov +420 606 092 322/722947646 (Lukáš Rubecký)
Bzenec +420 702 182 263
Email rubecky@lr-fit.cz

close

Newsletter