Diagnostiku provádíme dvěma způsoby.

INBODY 230

Můžete si udělat diagnostiku na špičkovém přístroji InBody 230, který vám změří množství svalů, tuku, viscerálního tuky, svalové vyvážení, mineralizaci kostí a hlavně bazální metabolismus, který musíte nezbytně znát pro sestavení správného jídelníčku. Výhoda měření na InBody 230 je taky uložení vašich výsledků a porovnávání s výsledky budoucími a tak můžeme přesně říci, jak a jestli se posouváme k vytyčeným cílům.´

FMS – FUNCIONAL MOVEMENT SCREEN

FMS založili světoznámí fyzioterapeuté a trenéři GRAY COOK a LEE BURTON.

FMS zachycuje základní pohyby, motorickou kontrolu v rámci pohybových vzorců a schopnost provedení základních pohybu nehledě na specifické schopnosti. FMS určuje oblasti s nejvýraznějšími pohybovými nedostatky, odhaluje omezení a asymetrie a souvislosti mezi nalezenými výsledky. Smyslem FMS není určování diagnóz nebo měření pohybů jednotlivých kloubů. Nepokoušíme se měřit pohyb určité části těla samostatně, celkovému vzorci bysme tím spíše uškodili – lidské tělo představuje příliš složitý komplex abychom o pohybu nepřemýšleli v souvislostech.

FMS se skládá z hodnocení 7 základních pohybů, které nám dají cenné informace na základě kterých nastavíme korektivní cvičení (jsou-li potřeba) nebo se ujistíme, že tělo funguje jak má a je připraveno na výkon v plném potenciálu klienta.

Diagnostiky můžete objednávat na tel. čísle +420 722 947 646, nebo emailem na lukas@lrfit.cz

close

Newsletter